KONST / Ramar / Ramar 6057065
*
nr 605 7065
Ramar
1 par, nyrokoko, förgyllda, 49x39
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2009
kl 17:46:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 09:01:40
1
500 kr
15/10 21:27:16
2
450 kr
16/10 16:04:54
3
700 kr
18/10 15:47:16
4
900 kr
19/10 17:39:07
5
Vinnande bud
19/10 17:41:09
6
1.000 kr
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene nyrokoko ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
*
Ramar
nr 605 7065
Ramar
1 par, nyrokoko, förgyllda, 49x39
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/10 09:01:40 | 1 | 500 kr |
15/10 21:27:16 | 2 | 450 kr |
16/10 16:04:54 | 3 | 700 kr |
18/10 15:47:16 | 4 | 900 kr |
19/10 17:39:07 | 5 | Vinnande bud |
19/10 17:41:09 | 6 | 1.000 kr |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene nyrokoko ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15